بستن
عبارت خود را درج و جهت جستجو "Enter" را بفشارید

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اطلاعات هویتی:

نام: وحید

نام خانوادگی: گرجی

تاریخ تولد: 1339/01/16

محل تولد: شمیران- تهران

محل زندگی: تهران و یاسوج

 

سوابق تحصیلی:

1357: دیپلم متوسطه در کشور فرانسه

1363: لیسانس فیزیک از دانشگاه پاریس

1365: فوق لیسانس فلسفه از دانش سرای عالی سوربون (فرانسه)

1371: فوق لیسانس فلسفه از دانشگاه تهران

 

برگی از آئین تکریم:

بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد در راستای پاسداشت، تکریم و الگوسازی از سرآمدان، اولین آیین تکریم و الگوسازی از سرآمد حوزه گیاهان دارویی استان را در تاریخ 1397/05/17برگزار نمود. در این مراسم که با همکاری اتاق بازرگانی یاسوج و با حضور جناب آقای دکتر شاهرضایی، مدیر کل دفتر تکریم و الگوسازی بنیاد ملی نخبگان و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد برگزار گردید، از آقای وحید گرجی، کارآفرین برتر و سرآمد حوزه گیاهان دارویی استان تجلیل شد. محل برگزاری این آئین سالن همایش‌های اتاق بازرگانی یاسوج، مملو بود از دانشجویان و اساتید و صاحبان ایده علاقه‌مند به حوزه گیاهان دارویی. فضایی بسیار گرم و صمیمی.

دکتر شاهرضایی مدیرکل محترم دفتر الگوسازی و تکریم نخبگان، در این مراسم اشاره‌ای داشتند به  اثرگذاری چنین برنامه‌هایی برای نسل جوان به عنوان نیروهای انسانی فعال و آینده ساز کشور که باید از افراد نخبه و سرآمد الگو و سرمشق بگیرند. وی گفت: جناب آقای گرجی کسیست که به درستی ظرفیت این استان را شناسایی و از آن برای توسعه این منطقه استفاده کردند.

دکتر سید حمدالله اکوانی رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: کسانی که علم و عمل را با هم آمیخته و پدیده‌ای را که نیاز مردم است، تولید کرده‌اند مصداق واقعی نخبگان جامعه‌اند. وی با اشاره به آقای گرجی گفتند: شخصیتی اخلاق‌مدار، متواضع، فرهیخته، متعهد به مردم، متخصص در حوزه کارآفرینی و فردی با احساس مسؤولیت بالا در حوزه‌های اجتماعی و خصوصاً اشتغال‌زایی آن هم در استانی کوچک، از ویژگی‌های برجسته ایشان است.

سه ساعت این مراسم با تشویق آقای گرجی از سوی حضار همراه بود.

 

هنرنامه

کتاب طوافع شمع

  • لطفا در تنظیمات صفحه گروه های خبری را جهت نمایش انتخاب نمایید.