یکشنبه 6 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

پیام بنیاد نخبگان استان
به مناسبت شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی و همراهان مجاهدش

سردار سلیمانی نخبه‌­ای جهان­ نگر بود

بسم الله الرحمن الرحیم


مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا ﴿احزاب ـ ۲۳﴾

 

 سردار سلیمانی نخبه‌­ای جهان­‌نگر بود که برای تأمین امنیت همه مردم فارغ از تقسیم بندی‌­های قومی و مذهبی تلاش می‌کرد. آن شهید والامقام عمر پر برکت خود را برای مقابله با دو بال افرط گرایی یعنی مداخله استکبار در منطقه و گروه‌های تندرو و افراطی صرف کرد؛ تلاش­‌هایی که توانست به جنایت­‌های گروه­‌های تکفیری در منطقه خاتمه دهد. به برکت تلاش­‌های این سردار بزرگ سپاه اسلام بسیاری از توطئه­های ضلع دوم افراط‌گرایی یعنی استکبار جهانی به رهبری شیطان بزرگ خنثی شد و چهره و هویت واقعی آن برای ملت­‌های آزاده جهان آشکار شد.

این سردار بزرگ در نهایت  به دلیل همین نقش بی بدیل در مبارزه با افراط گرایی مورد کین و حقد عامل اصلی ترویچ افراط گرایی در جهان اسلام یعنی آمریکای جهان خوارقرار گرفت تا به رغم خودشان بتوانند با حذف فیزیکی این مجاهد فی سبیل الله اهداف شرورانه خود در منطقه و جهان اسلام را به پبیش برند؛ غافل از آنکه شهادت سردار بزرگ جهان اسلام و همرزمانش همچون چشم‌ه­ای جوشان هزاران و میلیون­ها مجاهد دیگر را بر سر راه منافع شیطانی آمریکا قرار خواهد داد.

بنیاد نخبگان استان ضمن تسلیت شهادت مجاهد وارسته سردار سلیمانی، این اقدام غیرانسانی و خشونت آمیز آن هم به طور آشکار از آمریکا را خیانتی بزرگ به بشریت می­داند و همبستگی همه مردم و پاسخ قاطع به تروریسم آمریکایی علیه ملت بزرگ ایران را ضرورتی اجتناب ناپپذیر برای ادمه راه آن مجاهد نستوه و قهرمان جهان اسلام می داند.

 

بنیاد نخبگان استان کهگیلویه وبویراحمد

 

تاریخ انتشار : 1398/10/14
کد : 10080
تعداد بازدید: 295

   تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران، جنب شورای اسلامی شهر یاسوج کدپستی 7591887131