یکشنبه 6 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در یاسوج
بازدید علمی مجازی برگزار شد.

بازدی علمی مجازی از شرکت گسترش کاربرد فناوری (آریونت) برگزار شد.

این بازدید در راستای اجرایی سازی اقدام 2-1-5 از سند راهبردی کشور در امور نخبگان مبنی بر «ارائه مناسب و جذاب دستاوردهای فعالیت‌های نخبگانی با هدف ایجاد امید و انگیزه و نشان دادن فرصت‌ و امکان انجام فعالیت‌های کلان و مؤثر در کشور» برگزار شد.

 

بازدید از شرکت گسترش کاربرد فناوری با برند تجاری آریونت، تولید کننده تجهیزات مخابراتی و شبکه، روز سه‌شنبه مورخ 1399/06/18 ساعت 10 تا 12  و به صورت مجازی برگزار گردید.

 

شرکت کنندگان در این بازدید ابتدا با تاریخچه تاسیس شرکت، محصولات تولیدی، اشتغال‌زایی و روند صادرات محصولات، که توسط مدیرعامل این شرکت ارائه گردید آشنا شدند و سپس واحدهای مختلف تولید، مونتاژ، تست و کنترل، بسته‌بندی، تحقیق و توسعه و ... آشنا شدند.

 

شرکت گسترش کاربرد فناوری (آریونت) واقع درشهرک صنعتی شماره 3 ( فرودگاه)،  به عنوان شرکت دانش بنیان تولیدی نوع 1  با بیش از یک دهه فعالیت مستمر و پویا در زمره شرکت‌های برتر مخابراتی و ارتباطی شناخته می شود.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش بوده است که بصورت پویا و نظام مند، در توسعه و تعالی زیرساختهای ارتباطی ایفای نقش نماید و با اتکا به دانش و تجربه نیروی انسانی و متخصصین داخلی، در راستای تحقق اهدافی چون توسعه ارتباطات و فناوری های نوین ارتباطی گام بردارد.

هم اکنون بسیاری ار تجهیزات این شرکت با برند "آریونت" در مراکز مخابراتی و سازمانهای مختلف زیر بار می باشد.

تاریخ انتشار : 1399/06/18
کد : 10152
تعداد بازدید: 44

   تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران، جنب شورای اسلامی شهر یاسوج کدپستی 7591887131