شنبه 31 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

تفاهم‌نامه همکاری مشترک
معاونت علمی‌وفناوری ریاست جمهوری و شرکت سهامی بیمه ایران

طی تفاهم‌نامه معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور و بیمه ایران، این شرکت بسته بیمه‌ای جامعی برای ریسک‌های مترتب بر دارایی‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، محصولات دانش‌بنیان و مسئولیت‌های قانونی شرکت‌های دانش‌بنیان و شبکه آزمایشگاه‌های فناوری‌های راهبردی در چهار حوزه ارائه داده است:

یکی از مهمترین موضوعات مرتبط با فعالیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان، فراهم کردن پوشش بیمه‌ای مناسب برای شرکت‌هاست که در این راستا تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور و بیمه ایران منعقد شده است که به پیوست ارسال می‌شود.
طی این تفاهم‌نامه، بیمه ایران به عنوان بزرگ ترین شرکت بیمه‌ای در کشور، متعهد شده است بسته بیمه‌ای جامعی برای پوشش ریسک‌های مترتب بر دارایی‌های شرکت‌ها، محصولات دانش‌بنیان و مسئولیت‌های قانونی شرکت‌های دانش‌بنیان و شبکه آزمایشگاه‌های فناوری‌های راهبردی ارائه کند.
در پیوست این تفاهم‌نامه، شرایط و نرخ‌های بیمه‌ای با تخفیف ویژه، در چهار بسته بیمه‌ای  شامل: الف) بیمه آتش‌سوزی،  ب) بیمه‌های مسئولیت، ج) بیمه‌های اشخاص، د) بیمه‌های مهندسی مشخص شده است که برای شعب منتخب بیمه ایران در سراسر کشور لازم الاجراست.
شرکت‌های متقاضی برای استفاده از این بیمه نامه‌ها، می‌توانند فرآیند زیر را دنبال کنند:
1-    با مراجعه به یکی از نمایندگان منتخب بیمه ایران، از شرایط بیمه‌نامه مورد نظر اطلاع کسب کنند که اطلاعات نمایندگان منتخب بیمه ایران بر روی سامانه www.Daneshbonyan.ir قرار دارد.
2-    به سامانه Bizservices.ir مراجعه نموده و تقاضای معرفی‌نامه برای صدور بیمه‌نامه به نماینده مذکور را در این سامانه تکمیل کنند.
3-    بر اساس این درخواست، نامه معرفی از جانب کارگزار مربوطه برای نماینده بیمه ایران صادر و ارسال می-شود.
با عنایت به اهمیت موضوع، خواهشمند است دستور فرمایید اطلاع‌رسانی لازم به شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط انجام شود.
شایان ذکر است اطلاعات تکمیلی به همراه مستندات و راهنمای لازم بر روی سامانه www.Daneshbonyan.ir قرار دارد.

تاریخ انتشار : 1397/05/24
کد : 102
تعداد بازدید: 182

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: یاسوج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران      تلفن: 33231955 - 33231532 :074