دوشنبه 30 اردیبهشت 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

بنیاد نخبگان استان در نمایشگاه هفته پژوهش

 بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد با ایجاد غرفه‌ای در نمایشگاه دستاوردهای پزوهش و فناوری سال 1397 استان، به معرفی تسهیلات، حمایت‌ها و فعالیت‌های خود پرداخت.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، این بنیاد از 24 الی 28 آذر 1397 در نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی استان که به مناسبت هفته پژوهش و با حضور دانشگاه ها و دستگاه های مختلف اجرایی استان برگزار گردید، با ایجاد غرفه‌ای به معرفی تسهیلات، حمایت‌ها و فعالیت‌های خود پرداخت.

کارشناسان بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد علاوه بر معرفی تسهیلات و حمایت های بنیاد ملی نخبگان، با ایجاد میز مشاوره، به ارایه مشاوره حضوری پیرامون ایده‌پردازی، ثبت اختراع، خلاقیت و ... به مراجعین پرداختند.

همچنین، در این نمایشگاه مخترعان سطح 3 استان، اختراعات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.

شایان ذکر است، حضرت آیت‌اله ملک حسینی نماینده محترم استان در مجلس خبرگان رهبری و نماینده ولی فقیه در استان؛ دکتر احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دکتر گوهرگانی، معاون استاندار؛ دکتر انبیاء، مدیر کل دفتر توسعه‌ی اثر بخشی و اثرگذاری سرآمدان و نخبگان بنیاد ملی نخبگان؛ دکتر عریان، رئیس دانشگاه یاسوج و... از غرفه بنیاد نخبگان استان بازدید کردند.

تاریخ انتشار : 1397/10/01
کد : 150
تعداد بازدید: 179

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: یاسوج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران      تلفن: 33231955 - 33231532 :074