توسط بنیاد نخبگان استان تهران به‌صورت مجازی برگزار خواهد شد:
کارگاه آموزشی «عکس و فیلم دیجیتال» ویژه دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن

با هدف افزایش مهارت دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن در زمینة تهیه عکس و فیلم دیجیتال، بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی به این منظور را در نیمه دوم فروردین سال آتی به‌صورت مجازی برگزار کند.

بنیاد نخبگان استان تهران درنظر دارد کارگاه آموزشی «عکس و فیلم دیجیتال» ویژة دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن را در نیمه دوم فروردین سال 1400 به‌صورت مجازی برگزار کند. هدف از برگزاری این کارگاه، افزایش مهارت این مستعدین در زمینة تهیه عکس و فیلم دیجیتال است. همچنین از میان این دانشجویان، علاقه‌مندانی که قصد شرکت در مسابقه عکس و فیلم کوتاه «عطار5» را دارند می‌توانند با حضور در این کارگاه، ضمن ارتقاء کیفیت هنری آثار ارسالی، شانس خود را برای برگزیده شدن در مسابقه «عطار5» افزایش دهند.

این کارگاه طی دو جلسة 4 ساعته برگزار خواهد شد و در آن به مباحث «زیبایی‌شناسی عکس و اصلاح آن» و «تولید فیلم» با استفاده از نرم‌افزارهای  Adobe Photoshop و Adobe Premiere پرداخته خواهد شد.

کلیه دانشجویان فعال در طرح شهید احمدی روشن بنیاد ملی نخبگان که علاقه‌مند به حضور در این کارگاه هستند می‌توانند تا 13 فروردین 1400 با مراجعه به سامانه هم‌اندیشان به نشانی http://hamandishan.bmn.ir برای شرکت در این کارگاه ثبت‌نام کنند. با توجه به محدودیت پذیرش، اولویت ثبت‌نام بر اساس زمان ارائه درخواست خواهد بود.

 

مدرس این کارگاه، متخصص رشتة رسانه «سرکار خانم الهه شاکری» خواهند بود.

 

کلیدواژه‌ها: کارگاه آموزشی مجازی، عکس و فیلم دیجیتال، وبینار، عطار5، دانشجویان فعال طرح شهید احمدی روشن

تاریخ انتشار : 1400/01/10
کد : 20201
تعداد بازدید: 98