یکشنبه 6 مهر 1399

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

با مشارکت جمعی از نخبگان کشور
دو اردوی جهادی فرهنگی ـ آموزشی به طور همزمان در کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

این اردوی‌های جهادی فرهنگی-آموزشی با هدف رفع محرومیت‌ها با ارائه خدمات تخصصی، در شهرستان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد ملی نخبگان؛ در راستای زمینه‌‍‌‌سازی برای اثرگذاری بیشتر اجتماع نخبگانی در حوزه‌های مورد نیاز و بکارگیری توان تخصصی برای رفع محرومیت‌های مناطق کم‌برخوردار، اردوی جهادی فرهنگی ـ آموزشی در شهرستان‌های کهگیلویه‌و‌بویراحمد برگزار شد.

حمدالله اکوانی؛ رئیس بنیاد نخبگان کهگیلویه‌و‌بویراحمد در همین رابطه گفت: به منظور استفاده از ظرفیت‌های درون‌استانی برای خدمت‌رسانی بهتر به جامعۀ بومی، این اردو به همت بنیاد نخبگان استان و با همکاری بسیج دانشجویی کهگیلویه‌و‌بویراحمد، کمیته امداد استان و آموزش‌و‌پرورش کهگیلویه‌و‌بویراحمد به مدت چهار روز برگزار شد.

وی افزود: ترویج فرهنگ جهاد در بین جامعۀ نخبگانی و رفع محرومیت علمی و همچنین افزایش آگاهی‌های عمومی ساکنان مناطق کمتر برخوردار، از مهمترین اهداف این اردوهای جهادی است.

اکوانی با اشاره به اهمیت و نقش مهم ارائۀ خدمات تخصصی به ساکنان مناطق کم‌برخوردار و نقش آن در توسعۀ منطقه‌ای، ادامه داد: این اردو در حوزه‌های مختلف فرهنگی، مشاوره زنان و خانواده، سبک زندگی، کتابخوانی و خلاقیت کودکان، قصه‌گویی و داستان‌نویسی دانش‌آموزان و مشاوره تحصیلی برگزار شد.

رئیس بنیاد نخبگان استان کهگیلویه‌وبویراحمد اظهار داشت: جهادگران در قالب دو گروه جهادی در روستاهای پاتاوه رود سمه و روستای دلی از توابع دیشموک و روستای دالون و تل کوچک از توابع دهدشت و روستاهای بهرام بیگی سفلی و بهرام بیگی علیا از توابع شهرستان بویراحمد، به مخاطبان خدمت‌رسانی کردند؛

 

 

 

تاریخ انتشار : 1398/06/03
کد : 52
تعداد بازدید: 563

   تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد
آدرس: میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران، جنب شورای اسلامی شهر یاسوج کدپستی 7591887131