پنج شنبه 29 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به همت بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد/
کارگاه آموزشی «سلامت روانی، راهکارهای ارتقاء و چالش های پیش رو» در یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد، کارگاه «سلامت روانی، راهکارهای ارتقاء و چالش های پیش رو» با همکاری دانشگاه یاسوج ویژه مستعدین برتر و خانواده‌های آنان برگزار شد.

مسؤول روابط عمومی بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد، با اشاره به اینکه بنیاد نخبگان در راستای رسالت‌های خود نسبت به مسائل فرهنگی و اجتماعی در کشور و استان نیز حساس است، گفت: این بنیاد در استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه‌هایی را در حوزه‌های مختلف از جمله در حوزه فرهنگی طراحی کرده است که به مرحله اجرا می‌گذارد.

حسین فرخی استفاده از توان نخبگان فرهنگی و دانشگاهی را از سیاست‌های بنیاد استان برای توسعه فرهنگی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد و افزود: براساس همین سیاست، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و علمی در دستورکار قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: در اولین اقدام در اجرای برنامه‌های فرهنگی بنیاد استان در سال 97، کارگاه‌ آموزشی«سلامت روانی، راهکارهای ارتقاء و چالش‌های پیش رو»   به مدت 9 ساعت  و در روزهای 18 و 19 اردیبهشت‌ماه با همکاری دانشگاه یاسوج و در آزمایشگاه روانشناسی این دانشگاه برگزار شد.

فرخی تحولات و تغییرات اتفاق افتاده در دنیا و تاثیر آن بر سبک زندگی، سطوح روابط خانواده و دوستان و اختلالات روان تنی، استرس و مقابله، پیشگیری از جمله سرفصل های این کارگاه ذکر کرد و اظهار داشت: تاب آوری، بهزیستی ذهنی و روانشناختی، تنظیم هیجان، مخاطرات سلامت روان علی رغم توسعه صنعتی و پیشرفت فناوری و راهبردهای ارتقاء سلامت روان از دیگر سرفصل هایی بود که در این کارگاه به آن پرداخته شد.

وی وعده داد که بنیاد نخبگان در مسائل فرهنگی و اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد به صورت جدی تر در سالجاری فعالیت خواهد کرد و بیان داشت: نخبگان و مستعدان برتر بهترین مشاوران جامعه هستند که تلاش خواهیم کرد از توان آنها برای توسعه استان در ابعاد مختلف استفاده نماییم.

 

تاریخ انتشار : 1397/02/22
کد : 63
تعداد بازدید: 417

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: یاسوج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران      تلفن: 33231955 - 33231532 :074