شنبه 31 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

در اتاق بازرگانی یاسوج صورت گرفت/
نشست توسعه همکاری بنیاد نخبگان و اتاق بازرگانی

رؤسای اتاق بازرگانی یاسوج و بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد، در نشستی مشترک راه‌کارهای بهره‌گیریبیشتر از ظرفیت نخبگان در توسعه استان بررسی کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان کهگیلویه و بویراحمد، در این نشست رؤسای دو نهاد توافق کردند برای شناسایی و بهره‌گیری از ظرفیت نخبگان در حوزه‌های مختلف تفاهم‌نامه همکاری منعقد کنند.

رئیس بنیاد نخبگان استان برقراری ارتباط بین بنیاد نخبگان و سرمایه گذاران و صنعتگران را به نفع توسعه استان دانست و گفت: بنیاد نخبگان آمادگی دارد ت از همه ظرفیت‌ها برای توسعه استان استفاده کند.

اکوانی با بیان اینکه بنیاد نخبگان در راستای ارتقای دانش علمی مدیران صنعتی می‌تواند کارگاه‌های علمی برگزار کند، بیان کرد: همچنین می‌توانیم با همکاری اتاق بازرگانی کارگروه‌های تخصصی کشاورزی، آب، منابع طبیعی و گردشگری را با هدف بررسی و ارائه راه‌کارهای عملی برای حل مشکلات روز در بنیاد نخبگان  ایجاد و فعال کنیم.

در این نشست همچنین رئیس اتاق بازرگانی یاسوج توسعه در همه بخش ها را مستلزم توسعه منابع انسانی دانست و از آمادگی اتاق بازرگانی یاسوج برای همکاری با بنیاد نخبگان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.

جبار کیانی پور با بیان اینکه همواره در تلاش بودیم که اتاق پایلوت و جایگاهی باشد برای دانش آموختگانی که از دانش خود در جهت توسعه استان استفاده می کنند، گفت: اتاق یاسوج این آمادگی را دارد که هر ماه از یک رویداد تخصصی و کارگاه‌های آموزشی بنیاد نخبگان حمایت کند.

وی افزود: بخش خصوصی در استان به دنبال به کار بستن اندیشه نخبگان است چرا که معتقدیم توسعه جز با همین اندیشه های نخبگان حاصل نمی شود.

تاریخ انتشار : 1397/02/30
کد : 71
تعداد بازدید: 385

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: یاسوج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران      تلفن: 33231955 - 33231532 :074