شنبه 31 فروردین 1398

بنیاد نخبگان استانها

بنیاد نخبگان استانها

سامانه ها

به مناسبت روز جوان و هم زمان با ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان
از 4 مستعد برتر استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد نخبگان استان، به مناسبت روز جوان و هم‌زمان با ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان از 4 مستعد برتر استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل شد.

این برنامه که به مناسبت روز جوان و هم زمان با ایام پرفضیلت ماه مبارک رمضان و به منظور الگوسازی از نخبگان و مستعدین برتر استان کهگیلویه و بویراحمد با همکاری سازمان ورزش و جوانان استان برگزار گردید، از 4 مستعد برتر استان کهگیلویه و بویراحمد به عنوان جوان برتر سال 1396 استان تجلیل شد.

 در این مراسم، علوی، مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از همکاری بنیاد نخبگان استان در برگزاری مراسم، با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «جوان در هر جامعه و کشورى، محور حرکت است» افزود: مهمترین سرمایه در جامعه‌ای نیروی جوان است.

وی با اشاره

وی بر لزوم اهمیت دادن به جوانان تأکید کرد و گفت: در طول عمر 40 ساله انقلاب جوانان محور توسعه بودند و هرجا به جوانان اعتماد کردیم و میدان دادیم، جز موفقیت نتیجه‌ای در بر نداشت.

 

دکتر نظری، معاون محترم سیاسی و امنیتی استاندار نیز با اشاره به نقش جوانان کشور در زمان دفاع مقدس، سرگشتگی و مشکلات بوجود آمده در نسل جوان را ناشی از عدم الگوسازی از جوانان دانست.

وی مشکلات موجود در برخی خانواده‌ها را ناشی از خلاء الگوی مناسب دانست و گفت: با الگوسازی از جوانان برتر در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری و... می‌توان از بسیاری از آسیب‌های اجتماعی جلوگیری کرد.

در این مراسم  از جوانان برتر سال 1396 استان کهگیلویه و بویراحمد در حوزه‌های مختلف علمی و فرهنگی تجلیل شد.

 

تاریخ انتشار : 1397/03/23
کد : 86
تعداد بازدید: 396

     تمامی حقوق متعلق به این سایت برای بنیاد ملی نخبگان محفوظ می باشد.
آدرس: یاسوج، میدان آزادگان، ابتدای خیابان پاسداران      تلفن: 33231955 - 33231532 :074